|
Linia autobusowa 303 Wieprzyce - Racław Schemat trasy linii autobuswowej 303 01.03.2004-06.02.2011 Wieprzyce-Jeżyki-Jasiniec-Chwałowice-Lubczyno-Łupowo-Racław-Stanowice-Racław-Łupowo-Wieprzyce 07.02.2011-17.10.2011 Wieprzyce - Łupowo - Racław. powrót: Racław - Łupowo - Jenin - Lubczyno - Chwałowice - Jasiniec - Jeżyki - Wieprzyce |